Multifunkční sportovně relaxační areál Na hvězdě v Třebíči nabízí spoustu vyžití. Řada stanovišť je veřejně přístupná po celý rok a zdarma. Srdcem areálu je velký baseballový stadion a baseballové hřiště pro mládež s krytou tréninkovou halou. Domácí klub Třebíč Nuclears zde hraje svá utkání v nejvyšší české baseballové soutěži. Kromě extraligy mužů se zde pravidelně odehrávají důležité mládežnické turnaje a velké mezinárodní akce formátu mistrovství Evropy či pravidelné setkání baseballistů z celého světa pod názvem Euro Baseball Tour.

Informace

WORK-OUT FITNESS

Hřiště s konstrukcemi pro work-out fitness posilování s váhou vlastního těla je skvělým pomocníkem i pro sportovní oddíly. Podlahu celé plochy tvoří bezpečné gumové čtverce tlumící případný dopad na zem. Najdete jej v zadní části areálu u lanové pavučiny.

Veřejné sportoviště
Volně přístupné bez poplatku

MULTIFUNKČNÍ ARÉNA

Multifunkční arénu pro streetball, basketball, fotbal, hokej, florbal, házenou a další sporty naleznete v prostranství před hlavním vchodem na baseballový stadion Na Hvězdě. Oplocené hřiště má asfaltový povrch, je vybaveno dvěma brankami a dvěma basketbalovými koši.

Veřejné sportoviště
Volně přístupné bez poplatku

SKATE PRVKY

Malý Skate Park najdete v zadní části areálu Na Hvězdě vedle mládežnického baseballového hřiště. Jde o malý, ale vyhledávaný doplňkový prvek, který tvoří dvě dřevěné překážky.


Veřejné sportoviště
Volně přístupné bez poplatku

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

Největší dětské hřiště pro nejmenší děti. Dvouvěžová lanová prolézačka Kokořík se skluzavkou, pískoviště, pružinová houpadla, závěsné houpačky a další atrakce. Akátové výrobky s odolnosti proti hnilobě, vysoké stabilitě povrchu vůči povětrnostním podmínkám a tvorbě třísek.

Veřejné sportoviště
Volně přístupné bez poplatku

VENKOVNÍ POSILOVACÍ STROJE

Posilování bez velké námahy a pod širým nebem. Venkovní posilovací stroje jsou konstruovány tak, aby cvičení na nich bylo zábavné, jednoduché a bez velké námahy. Svým zaměřením jsou fitness přístroje vhodné téměř pro všechny věkové kategorie.

Veřejné sportoviště
Volně přístupné bez poplatku

LANOVÁ PAVUČINA

Lanová koule (pavučina) se nachází za baseballovým stadionem a patří mezi oblíbené prvky areálu. Šplhací síť slouží zároveň jako ochrana, která zajišťuje bezpečnost dětí při pádu z výšky. Lanová pyramida je oblíbený moderní prvek areálu Na Hvězdě.

Veřejné sportoviště
Volně přístupné bez poplatku